logo
Nákupní košík

CZ

Společenské hry

Víte, jaká byla vůbec první společenská hra? Byly to kostky! Tento prvek, který nesmí chybět ve většině současných deskových her, byl základním kamenem prvních her lidstva. Nejstarší nalezené malované kameny jsou staré přibližně 5 000 let. Stolní hry si oblíbili také faraoni ve starém Egyptě. Jednou z nejznámějších her byl Senet.

Snad nejznámější hrou s dlouhou historií je Backgammon, který se v různých podobách hraje již od roku 2 500 před naším letopočtem. A co šachy? Jeho úplně první verze, známá jako Tafl, pochází z doby 400 let před naším letopočtem.

Společenské hry tu byly, jsou a budou, protože nabízejí různé výhody, které ocení každá společnost. Společenské hry jsou zábavné, jsou výzvou, pomáhají upevňovat vztahy a v neposlední řadě jsou vzdělávací.

Co jsou deskové hry

Stolní hra, často označovaná jako desková hra, je hra, kterou hrají dva nebo více hráčů na hrací desce. Zahrnuje kostky, figurky, žetony nebo jiné prvky, které se pohybují po hrací desce podle souboru pravidel.

Deskové hry jsou velmi různě složité a některé jsou založeny čistě na náhodě. Mnoho deskových her například vyžaduje, aby hráči házeli kostkami, což je do značné míry založeno na náhodě, zatímco jiné jsou založeny spíše na dovednostech, znalostech nebo taktických schopnostech.

Společenské hry, to ovšem nejsou jen „deskovky“. S rodinou či přáteli se pobavíte i při karetních hrách, potrápit vás mohou také hlavolamy a puzzle. Jinou příchuť má zase hraní her na počítači nebo na herních konzolích.

Nejoblíbenější a nejznámější deskové hry

Existuje nespočet deskových her. Pokud jste někdy vybírali hru, ať už na herní večer s rodinou nebo jako dárek k narozeninám či pod stromeček, víte, že najít tu správnou je oříšek. Co takhle začít těmi nejznámějšími a nejoblíbenějšími hrami, které jsou vyzkoušené a dokážou zabavit děti i dospělé?

Člověče, nezlob se!

Tato stolní hra je alfou a omegou rodinné zábavy. Je to možná první kontakt dětí se světem her. Při této hře se děti učí hrát podle pravidel, radovat se z výhry a tolerovat prohru. Hra je určena pro 2–4 hráče, ale lze najít i varianty pro více hráčů. Úkolem hráčů je dostat všechny figurky do domečku a přitom se nenechat vyhodit.

Hra Activity

Hra je k dispozici v mnoha variantách pro děti i dospělé a nabízí hodiny pohodové zábavy. Zkoušeli jste někdy nakreslit pořekadlo "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne" nebo pantomimicky ztvárnit knihtisk? Hra je plná výzev a nabízí ten správný poměr zábavy a napětí, ale také zdravé soutěživosti.

Podobnou hrou jako Activity je Party Alias, která je na herních večerech stejně oblíbená. I zde najdete pantomimu, ale také opisování slov, abecedu, skládání veršů a hádání známých osobností.

Hra Monopoly

Monopoly jsou další ze známých her určených pro celou rodinu. Úkolem hráčů je investovat, uzavírat obchody a vybírat nájemné. Cílem je rychle zbohatnout a dostat ostatní hráče na kolena.

Hra Scrabble

Hra je určena pro dva až čtyři hráče, kteří skládají slova z určitých písmen. Každé písmeno má určitou bodovou hodnotu. Vítězem se stává ten, kdo po vyplnění hracího pole získá nejvíce bodů.

Hra Tik tak Boom!

Smyslem hry je najít slova podle nápovědy na kartě. Hráči postupně říkají slova, která se nesmí opakovat, a přitom si předávají tikající bombu. V čích rukou bomba vybuchne? Tato hra je užitečná i pro učení cizích slovíček, stačí se domluvit, že platí pouze anglické nebo německé výrazy apod.

Hra Dobble

Dobble je vynikající postřehová hra určená pro hráče od 6 let. Hrát mohou dva až osm hráčů. Tato hra obsahuje 55 karet s různými obrázky. Existuje 5 variant hry, ale v každé z nich jde především o rychlost a postřeh.

Další oblíbené hry

 • Šachy, dáma
 • Uno karty
 • Dostihy a sázky
 • Dixit
 • Twister
 • BrainBox
 • 5 sekúnd
 • Osadníci z Katanu
 • Ubongo
 • iKnow
 • Párty Alias Hádaj, kto si!
 • Koncept a mnohé iné

Výhody hraní deskových her

Hraní deskových her je zábava, ale je to jen jedna z mnoha výhod této činnosti.

Společenské hry sbližují lidi

Stolní hry mohou být určeny pro dva nebo více hráčů. Základem hraní deskových her je spolupráce. Vyžaduje od hráčů týmovou spolupráci. Je to ideální způsob, jak trávit čas v příjemné společnosti a upevňovat vztahy.

Společenské hry zlepšují sociální dovednosti

Učí děti sociálním dovednostem, jako je komunikace, respekt, trpělivost, jak se vyrovnat s prohrou, vést rozhovor, řešit problémy, dělat kompromisy, spolupracovat a být flexibilní. Tyto dovednosti jsou důležité zejména pro děti školního věku, aby dokázaly vhodně reagovat v sociálních situacích v rodině i mimo ni.

Společenské hry nabízejí příležitosti k učení již v raném věku

Hry určené pro nejmenší jsou jednoduché a většinou se zaměřují na určitou dovednost. Učí děti rozeznávat barvy, rozvíjet koordinaci ruka–oko, rozpoznávat zvuky atd. Mnoho her se pak zaměřuje na jazyk, matematiku, zeměpis, biologii atd.

Společenské hry zvyšují aktivitu mozku

Hraní je tréninkem pro váš mozek. Stimuluje oblasti mozku, které jsou zodpovědné za paměť a komplexní myšlenkové procesy. Pomáhá při procvičování základních kognitivních dovedností, jako je rozhodování, strategické myšlení na vyšší úrovni a řešení problémů.

Stolní hry učí trpělivosti

Hraní deskových her vás naučí stanovovat si cíle a být trpělivý. Vítězství nepřichází samo, vyžaduje strategii a trpělivost.

Společenské hry zmírňují stres

Vedlejším účinkem hraní deskových her je smích. Smích, zábava a dobrá společnost obecně pomáhají snižovat stres. Uvolňují se endorfiny. Tyto hormony štěstí mají schopnost zlepšit vaši náladu a pohodu a rázem se cítíte veselejší a spokojenější. 

Společenské hry zvyšují kreativitu a sebevědomí

Hraní deskových her je ideální příležitostí k sebevyjádření. Rozvíjí tvůrčí schopnosti nenápadným způsobem. Je to skvělá pomůcka pro stydlivé děti i dospělé. Pomáhá jim rozvíjet vlastní individualitu a kreativitu. To vede k většímu sebevědomí a pocitu začlenění do společnosti.

Společenské hry snižují riziko Alzheimerovy choroby nebo demence u starších osob

Jedním z nejsilnějších psychologických přínosů hraní deskových her – zejména pro starší lidi – je způsob, jakým udržuje mysl aktivní. Pravidelné hraní může snížit riziko onemocnění souvisejících s věkem, jako je demence nebo Alzheimerova choroba.

Společenské hry jako alternativa k moderním technologiím

Příliš mnoho času stráveného u počítače nebo před televizní obrazovkou může mít řadu negativních důsledků, jako jsou špatné spánkové návyky, špatné duševní zdraví, přibývání na váze, bolesti hlavy a další. Hraní stolních her je jedním z nejpoutavějších způsobů, jak se odpoutat od digitálního světa.

Deskové hry můžete hrát kdekoliv a kdykoliv

Neexistují žádná omezení. Hrát můžete kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Možnosti jsou neomezené.

Nevýhody hraní deskových her

Každá mince má dvě strany a u deskových her tomu není jinak. Jaké jsou nevýhody hraní deskových her?

Společenské hry a dopad na životní prostředí

Výroba deskových her není šetrná k životnímu prostředí. Přestože papír, lepenka, dřevo a plast mohou být vyrobeny z recyklovatelných zdrojů a mohou být samy recyklovány, samotný proces má poměrně velkou uhlíkovou stopu.

Deskové hry jsou časově náročné

Některé deskové a karetní hry vyžadují hodiny hraní, například monopoly, šachy, aktivity atd. Navíc není možné hru kdykoliv opustit a druhý den pokračovat tam, kde jste skončili. Některé hry ani nedohrajete, protože máte pocit, že už jste do nich vložili spoustu úsilí a konec je v nedohlednu. 

Společenské hry mohou být dražší než online hry

Některé online hry jsou k dispozici zdarma, zatímco stolní hry je třeba zakoupit v místním obchodě nebo e-shopu. Zvláště oblíbené a známé hry jsou poměrně drahé, stejně jako novinky a hry od známých výrobců.

Společenské hry a nezdravá soutěživost

Pokud neradi prohráváte, možná pro vás stolní hry nejsou to pravé. Hry jsou ideálním způsobem, jak se něco naučit a zlepšit své dovednosti. Pokud se však do hry pustíte s přílišným smyslem pro soutěživost, může to vést k hádkám mezi hráči, čímž hra zcela ztratí své kouzlo.

Společenské hry mohou být stresující

Vliv na to má i nezdravá konkurence. Stres se však může objevit kdykoliv během hry. Může být způsoben pocity méněcennosti, neschopností vyřešit problém nebo uhodnout hádanku apod. Některé hry jsou zaměřeny na vydělávání peněz a zvyšování bohatství. Je frustrující, když jedním špatným rozhodnutím nebo tahem přijdete o všechno.

Společenské hry mohou být návykové

Společenské hry jsou zábavné a fascinující, ale mohou se také stát návykovými. Děti je chtějí hrát celé hodiny, aby dokázaly svou převahu ve hře. Odvádějí jejich pozornost od studia, práce a dalších činností každodenního života. Proto je důležité vyhradit si na hry určitý čas a hraní nezdravě neprodlužovat.

Společenské hry mohou vyvolat abnormální chování

Zjistili jste, že vás těší, že váš spoluhráč ve hře "zemřel"? Radujete se z jeho bankrotu? Společenské hry mohou vyvolávat širokou škálu pocitů, proto je velmi důležité umět rozlišovat mezi hrou a realitou. U agresivních a vysoce soutěživých her je nezbytné, aby děti hrály s dospělými, kteří je povedou a naučí je nepřenášet tyto negativní emoce do reálného života. 

Jak si užít hraní?

Hraní je o zábavě a upevňování vztahů. Je důležité si uvědomit, že se nejedná o národní olympiádu, nejde o vítězství a překonávání rekordů, hraní společenských her by vás mělo v první řadě bavit. Existuje několik obecných pravidel, která vám pomohou zvládnout hry bez újmy na zdraví:

 

 • Hrajte hru, protože chcete, ne proto, že vás k tomu ostatní nutí.
 • Vyberte si hru, která vás bude bavit.
 • Ponořte se do hry a soustřeďte se na ni.
 • Důležitější je cesta, ne cíl.
 • Vyhraďte si dostatek času na hraní.
 • Nebuďte žárliví, rozdávejte štěstí druhým.
 • Nebuďte během hry nepříjemným hráčem.
 • Usmívejte se a bavte se. Je to jen hra.
 • Přijměte prohru sportovně.
 • Až hru vrátíte zpět do krabice, vložte do ní i své negativní pocity.

Jak si vybrat vhodnou stolní hru?

Mnozí z vás s námi budou souhlasit, že výběr správné hry může být více stresující a časově náročný než její hraní. Zde je několik otázek, které byste si měli položit, než začnete hledat nový kousek do své sbírky.

S kolika lidmi budete hrát?

Pokud hledáte hru pro sebe a partnera, podívejte se na ty, které jsou vhodné pro dva hráče. Pokud se však bavíte často, s partnerem, dětmi nebo přáteli, připravte si arzenál deskových her, které mohou hrát malé i velké skupiny.

Jaký je věk hráčů?

Pokud jde o hry pro dospělé, můžete si vybrat ze široké nabídky, včetně těch pro starší 18 let. Možná však budete potřebovat hru, která je snadno pochopitelná pro malé děti, nebo něco náročnějšího pro starší děti či teenagery.

Obvykle je nejlepší hrát hru, která je přiměřená věku nejmladšího hráče. Některé hry mohou děti rychle omrzet, zejména pokud mají složitá pravidla nebo jejich hraní trvá dlouho.

Kolik místa máte k dispozici? 

Většina deskových her se skládá z jedné čtvercové desky a každý hráč může během hry sedět u jednoho stolu. Oblíbené jsou také karetní hry, které lze hrát téměř kdekoliv, a samozřejmě cestovní balíčky, které jsou ideální do auta, vlaku nebo letadla.

Existují však i hry, které potřebují více prostoru. Ať už jde o různé strategické hry, šarády, kde potřebujete dostatek prostoru například pro pantomimu, nebo hry jako Twister.

Jak dlouho hra obvykle trvá? 

Stolní hry mohou trvat pouhých 15 minut nebo až několik hodin. Průměrná doba je uvedena na obalu každé hry nebo v popisu v internetovém obchodě. Některé deskové hry nabízejí kromě základní verze i zkrácenou verzi hry.

Jak složitá jsou pravidla?

Pokud plánujete hrát s dětmi, doporučujeme zkontrolovat nejen doporučený minimální věk hráčů, ale také zjistit, jak složitá jsou pravidla. Tento bod je také užitečný, pokud vybíráte hru pro starší nebo méně trpělivé hráče, kteří nemusí mít zájem o hru se složitými pravidly, která vyžaduje spoustu času, aby pochopili, jak hru vůbec hrát.

Základní hra nebo rozšíření?

Mnoho her má rozšíření, takže ke hraní potřebujete základní hru. Taková sbírka je již pro opravdové milovníky deskových her. Můžete si však koupit pouze základní hru, můžete ji hrát, aniž byste byli nuceni kupovat rozšíření. Některé hry jsou samostatné, což znamená, že nemají žádná rozšíření nebo ke hraní nic dalšího nevyžadují.

Jaké hry rádi hrajete?

Ani vy byste nebyli rádi, kdyby vás někdo nutil hrát hru, která vás nebaví. Zajímejte se o to, co rádi hrají vaši spoluhráči. Může to být například dovednostní hra jako Jenga Tower, strategická hra jako Duna.

Patříte k rodinám, které jsou při hraní her rády aktivní? V tom případě může být nejlepší zábavou například Activity. Pokud máte rádi klid při hraní, zvažte hru, jako je Cluedo, která nevyžaduje příliš mnoho aktivity. Vědomostní hra? Například Znáte Česko?

V jakém jazyce je hra?

Ne všechny hry jsou k dispozici v češtině. Některé mohou být i ve slovenštině. Dospělí s tím většinou nemají problém, ale u dětí je to trochu horší. Jaká je vaše úroveň angličtiny? Nové hry na trhu jsou většinou v angličtině, takže je třeba zvážit, zda budete mít s kým takovou hru hrát.

Jaká je cena hry?

Důležitým faktorem při výběru nové deskové hry je také cena. Nové hry jsou nejdražší, starší hry již lze koupit se slevou. A není nic špatného na tom, když si koupíte hru z druhé ruky.

Společenské hry podle zaměření

Abstraktní hry

Abstraktní hry nemají téma, zápletku ani příběh. Základem je hrací deska, na níž jsou čtverce obvykle geometrického nebo abstraktního tvaru. Hra má základní pravidla, kterými se všichni hráči řídí. Mezi abstraktní hry patří klasické hry, jako jsou šachy nebo dáma, ale také například azul.

Blafovací hry

Blafovací deskové hry jsou například karetní hry, které obsahují prvek blafování s cílem uhodnout kartu nebo karty, které má určitý hráč. Dalším příkladem blafování jsou hry, jejichž cílem je uhodnout zrádce ve skupině. V blafovacích hrách musí hráči oklamat své spoluhráče, aby dosáhli svých cílů. Všechny tyto hry zahrnují skryté informace a prvky. Blafovací hrou je například Bang nebo Kvarteto.

Stavební/civilizační hry

Hráči spravují určitou skupinu lidí. Cílem každého hráče je rekrutovat občany tak, aby byli pro společnost přínosem, a postupovat ve hře tak, aby jeho civilizace získala převahu nad ostatními. Svou společnost mohou budovat samostatně nebo prostřednictvím války a diplomacie.

Deck building hry

Jedná se o hru, ve které hráči na začátku obdrží balíček karet. V průběhu hry ho dále vylepšují. V deckbuildingových hrách jde o sestavení efektivního balíčku karet k dosažení cílů. Do balíčku přidáváte karty, které vám mohou na cestě pomoci, a odhazujete karty, které jsou bezcenné. Příkladem deckbuildingové hry je Clank!

Detektivní hry

Detektivní hry často zahrnují nevyřešenou vraždu, loupež nebo jiný typ zločinu. Cílem těchto her je odhalit záhady, vyřešit zločiny a předat podrobnosti o zločincích a pachatelích.

Dobrodružné hry

Dobrodružné hry často sázejí na hrdinství. Zahrnuje průzkum oblasti a řešení hádanek. Příběh těchto her má často fantastické prvky a zapojuje hráče do nějakého druhu pátrání.

Ekonomické hry

V ekonomických hrách hráči ovládají systém výroby, distribuce, obchodu nebo spotřeby zboží. Hry obvykle nějakým způsobem simulují trh. Tyto hry jsou obecně obtížnější a složitější a jsou vyhrazeny zkušeným nadšencům, ale existují i takové, které si mohou užít i nováčci, zejména pokud se jim líbí téma hry.

Fantasy hry

Téma hry a příběh vycházejí z fiktivního světa. Ve fantasy hrách najdete bytosti, které se běžně vyskytují ve fantasy knihách a komiksech, jako jsou orkové, trollové, skřeti, draci atd. Nechybí ani magie a boj mezi dobrem a zlem.

Historické hry

Historické deskové hry poskytují milovníkům historie fascinující zážitek, který jim umožňuje dozvědět se více o významných událostech a ocenit vliv minulosti na současnost. Takové deskové hry prověří vaše znalosti historie. Obvykle jsou zasazeny do určitého historického období.

Hry pro dospělé

Hry často obsahují humor a situace, které mohou někteří dospělí vnímat jako urážlivé nebo nevhodné, rozhodně nejsou vhodné pro mladší hráče. Mnohé z těchto her obsahují erotiku nebo alkohol.

Kooperativní hry

Princip těchto her spočívá v tom, že hráči vytvoří tým a spolupracují na dosažení cíle místo toho, aby mezi sebou soupeřili. Nejznámější kooperativní hrou je například Pandemic.

Dědictví her

Příběh hry se vyvíjí v průběhu hraní. Hry často procházejí nevratnými změnami. Otevírají se nové mapy, výzvy, úkoly nebo překážky. Hra vám nabízí možnost naučit se nečekaně měnit a upravovat svou strategii. Často se jedná o příběhové nebo kampaňové hry, které můžete hrát několik večerů po sobě, navázat na úspěchy předchozího hraní a pokračovat dál.

Logické hry

Logické hry jsou hry, ve kterých se hráči snaží vyřešit hádanku. Mnoho logických her vyžaduje, aby hráči řešili problémy, skládali hádanky, rozpoznávali vzory a šifry a používali určitou posloupnost k dosažení svých cílů.

Paměťové hry

Každý někdy hrál hru na paměť. Toto je jednoduchý příklad paměťové hry. Ať už se jedná o luštění rozdílů, jednoduché přiřazování hracích karet, nebo dokonce luštění křížovek, základem všech her je, aby hráči využili svou paměť k dokončení hry.

Politické hry

Politické hry podporují hráče v tom, aby využívali autoritu své postavy k manipulaci s politikou a společenskými aktivitami.

Roll-and-move

V těchto hrách házíte jednou nebo více kostkami a určujete počet políček, o která se můžete na hrací desce posunout. Na políčkách se také mohou skrývat různé úkoly: taháte karty, kupujete pozemky, nemovitosti, auta nebo koně, získáváte odměnu nebo platíte pokutu, aktivujete různé schopnosti atd. Cílem je obvykle dosáhnout konce hrací desky.

Sci-fi hry

Vědeckofantastické hry se často zabývají tématy souvisejícími s možným pokrokem ve vědě. Takové hry nemusí být čistě futuristické, některé vycházejí z alternativní minulosti, například ze spisů Julese Verna nebo ságy Star Wars. Mnoho nejpopulárnějších sci-fi her se odehrává ve vesmíru a často se v nich vyskytují mimozemské rasy.

Slovní hry

Principem slovních her je, že hráči využívají své znalosti jazyka, aby získali co nejvíce bodů nebo splnili úkol. Jazykové znalosti ve slovních hrách se často zaměřují na pravopis a definice. Může se jednat o závod, kdo zná více slov nebo frází, vymýšlení veršů nebo vyprávění příběhů apod.

Strategické hry

Strategická hra je hra, jejíž výsledek nezávisí pouze na náhodě. Základem úspěchu je logické myšlení a schopnost předvídat. Strategické hry se často objevují i v jiných žánrech, mohou to být ekonomické hry, budovatelské hry, civilizační hry, válečné hry, záchranné hry atd.

Vědomostní nebo kvízové hry

Kvízové hry často testují znalosti hráčů v obecných oblastech. Mohou se zaměřovat na zeměpis, chemii, fyziku, hudbu, film, umění, literaturu atd. Velmi oblíbené jsou obecné kvízové hry, které skrývají řadu otázek z různých oblastí s různou obtížností.

Válečné hry

Válečné hry jsou hry, které zobrazují vojenské akce. Odehrávají se v různých časových rovinách, od starověku po současné konflikty, některé se odehrávají v budoucnosti. Tematicky válečné hry pokrývají vše od akcí mezi malými jednotkami na velmi malém hracím poli až po větší, extrémně detailní konflikty a dokonce války v globálním měřítku.

Vzdělávací hry

Principem je naučit se něco nového hrou. Během hry získáváte dovednosti, zlepšujete si gramatiku a jazyk, získáváte informace o Česku a dalších zemích, dozvídáte se něco o historických událostech atd.

Sběratelské hry

Sběratelské hry jsou hry, u kterých se komponenty potřebné ke hře kupují postupně, nikoli najednou. Tyto hry jsou většinou omezené, protože se komponenty nedávají znovu vytisknout. Sbírání "kompletní sady" se pro mnoho hráčů stává koníčkem.

Kategorie deskových her

Představili jsme základní žánry deskových her. Měli bychom zmínit, že jich je mnohem více, nezřídka se v jedné hře objevuje kombinace několika žánrů.

Když však začnete hledat deskovou hru, filtrujete dostupné hry podle základní kategorizace. Ta obvykle zahrnuje:

Rodinné stolní hry

Když se rodina sejde u jednoho stolu, jsou to nezapomenutelné chvíle. Znásobte tyto výjimečné okamžiky hraním stolních her, které zabaví dospělé i děti. Hraní deskových her posiluje vztahy, buduje vzájemnou důvěru a respekt a často odhaluje skryté talenty nebo nadání. Jednou z nekonečných výhod je, že je lze hrát za každého počasí a při každé příležitosti.

Můžete si vybrat jednoduchou deskovou hru na zabíjení času nebo náročnou strategickou hru na dlouhé hodiny. Pokud jste milovníky klasických her, jsou tu právě pro vás hry jako Šachy, Scrabble, Kris Kros, Domino atd.

Snad neexistuje rodina, kde by se nenacházel balíček karet. Karetní hry jsou tak rozmanité, že si v nich vybere opravdu každý. Oblíbené jsou klasické sedmičky, žolíky nebo kanasty. Rodiny s dětmi milují Uno nebo Dobble.

Vědomostní hry nebo hry, kde musíte být aktivní, nabízejí trochu více adrenalinu. Při hraní takových her si užijete spoustu zábavy. Své taktické myšlení uplatníte ve strategických hrách. Rodinné strategické hry vás zabaví na dlouhé hodiny a navíc vás přenesou do středověkého města, na tajemný ostrov nebo na koňské dostihy.

Dětské stolní hry

Jak dostat děti od chytrého telefonu nebo televizní obrazovky? Vyzkoušejte deskovou hru a ukažte jim, že se mohou bavit i tímto způsobem. K deskovým hrám nepatří jen hrací deska, kostky, žetony a karty, ale také pořádná dávka smíchu. Kromě toho pomáhají zlepšovat kognitivní schopnosti, pomáhají dítěti s trpělivostí, rozvojem řeči a procvičováním paměti.

Při výběru dětské stolní hry se řiďte věkem dítěte. Pokud je hra pro dítě nesrozumitelná a obtížná, velmi rychle ho začne nudit.

 • Stolní hry pro děti od 2 let by měly být jednoduché, krátké, pomůže, když budou plné obrázků a barev.
 • Stolní hry pro děti od 4 let by již měly mít jednoduchá pravidla, která se však dají podle potřeby upravit. Neměly by však dítěti zabrat příliš mnoho času na soustředění.
 • Společenské hry pro děti od 5 let by se již měly zaměřovat na rozvoj logického myšlení.
 • Společenské hry pro děti od 6 let lze využít jako vzdělávací nástroj při nástupu do školy.
 • Deskové hry pro děti od 7 let jsou vhodné pro děti, které již ovládají základy počítání a čtení.
 • Deskové hry pro děti od 12 let se příliš neliší od her pro dospělé.

Pokud máte doma starší děti nebo teenagery, zapojte je do náročnějších rodinných stolních her. Dobře fungují týmové nebo kooperativní hry. Vytvořte dva týmy, v každém z nich může být jeden dospělý, nebo sestavte skupiny odpovídající věku a hrajte děti proti rodičům.

Různé šarády, slovní hry, vědomostní a logické stolní hry, fantasy hry apod. se hodí například pro zpestření deštivého dne.

Párty stolní hry

Přemýšlíte o programu pro rodinnou oslavu, večírek nebo teambuilding? Vyzkoušejte některou z párty her. Karetní a deskové společenské hry mohou nabídnout pořádnou porci zábavy. Většina z nich je vhodná i pro děti, takže je můžete vzít na dětské nebo rodinné oslavy.

Společenské hry jsou hry, které podporují sociální interakci. Obvykle mají jednoduchá pravidla, jsou rychlé a svižné, krátké a může je hrát neomezený počet hráčů. Jsou zábavné a vzrušující, často podporují aktivitu, jsou výzvou pro kreativitu a testují postřeh.

Často jsou postaveny na komunikaci, což je ideální pro poznávání ostatních hráčů. Během hry nikdo nevypadává, všichni hráči hrají až do konce, teprve poté se slaví vítězové.

Párty hry se vyznačují také tím, že jsou určeny pro větší počet osob. Těžko mezi nimi najdete hru pro dva.

Společenské hry pro náročné

Žádné pexeso, scrabble ani kvíz bowl. Pokud patříte mezi hráče s bohatou herní historií, pravděpodobně hledáte hru, která z vás dostane maximum. Náročné deskové hry se vyznačují složitými pravidly, vysokými nároky na strategické myšlení, rozlišovací schopnosti, znalostní rezervy a flexibilitu.

Než hráči začnou hrát a vymýšlet strategii, musí věnovat čas a úsilí pochopení pravidel. V náročných deskových hrách může mít každý tah významný vliv na výsledek hry. Předvídat tahy soupeřů a přizpůsobovat se měnícím se okolnostem je nezbytné.

Mezi náročné hráče patří také milovníci kooperativních her, starších nebo sběratelských her. Příkladem jsou Star Wars nebo Assassin's Creed.

Karetní deskové hry

Vzpomínáte si ještě, jak jste s rodiči nebo prarodiči "mazali" Sedmičku, Faraona nebo Žolíka? Hráli jste si se sourozenci na Čtyřlístek nebo Černého Petra? Tyto tradiční karetní hry jsou dodnes velmi oblíbené.

Karetní hry mají jednoduchá pravidla, krásnou grafiku, nepotřebujete k nim mnoho místa a můžete si je vzít kamkoliv s sebou. Na karetních hrách je také fascinující, že s jedním balíčkem karet můžete hrát několik her.

Karetní hry jsou rozmanité. Každý si v nich jistě najde něco pro sebe, od hráče s pokerovou tváří až po člověka, který potřebuje vyjádřit své myšlenky a pocity a nechat hru plynout. Každá karetní hra procvičí váš mozek trochu jiným způsobem.

Do této kategorie patří také sběratelské karetní hry, tzv. CCG, kde si hráči kupují startovní balíčky a "booster" balíčky karet ve snaze získat co nejhodnotnější sbírku.

Příslušenství k deskovým hrám

Jakmile jednou propadnete společenským hrám, už se z tohoto začarovaného kruhu tak snadno nedostanete. Proč vůbec? Společenské hry nabízejí tolik výhod, že není divu, že se na nich lidé stávají závislými.

Chcete-li mít své poklady ze světa her vždy na svém místě, kompletní a pěkně uspořádané, určitě se vám bude hodit praktická vložka. Vložky slouží ke snadnějšímu uspořádání vašich deskových her. Díky nim můžete mít základní hru i rozšíření v jedné krabici. Příprava hry je tak výrazně kratší, i samotné hraní je jednodušší. Úklid a uložení hry zvládnete během několika minut, protože vše má své místo.

Obaly na karty ocení také sběratelé, zejména pokud vlastní vzácné balíčky karet. Obaly je chrání před znečištěním, odlupováním, vysypáním a výrazně prodlužují jejich životnost. Navíc se zabalené karty lépe míchají a zvedají ze stolu. Obaly se liší především velikostí a tloušťkou. Pro skutečně sběratelské kousky jsou pak určeny karetní obaly do sběratelského alba.

Eva Dedinská, Obsahový specialista na optimalizaci webů z PoctiveSEO

Zdroje:

https://www.interaction-design.org/literature/article/a-brief-history-of-games

https://medium.com/@peterattia/the-full-history-of-board-games-5e622811ce89

https://buckslib.org/benefits-of-playing-board-games/

https://bandpassdesign.com/blogs/news/benefits-of-board-games

https://boardgamesisland.medium.com/how-to-choose-board-games-for-the-office-7aeeab6efd

https://boardgamegeek.com/browse/boardgamecategory

https://www.dicebreaker.com/categories/board-game/how-to/board-game-types-explained

https://boardgamesland.com/different-types-of-board-games/

Přečtěte si více
Seřadit podle:
Zobrazení:

 1/175 >>


Kategorie: 
Novinky
Novinky
Rozšíření
Rozšíření
Počet hráčů: 
 2-4
2-4
Doba hraní: 
 45-90 min.
45-90 min.
Věk: 
 13 +
13 +
Jazyk hry/pravidel: 
anglický
anglický
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 813,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka

Malování podle čísel pro děti od 7 let, obsahuje barvy, obrázky pro vymalování a speciální pero.
Kategorie: 
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 1
1
Doba hraní: 
 60 min.
60 min.
Věk: 
 7 +
7 +
Jazyk hry/pravidel: 
anglický
anglický
francouzsky
francouzsky
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 380,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Malování podle čísel pro děti od 7 let, obsahuje barvy, obrázky pro vymalování a speciální pero.
Kategorie: 
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 1
1
Doba hraní: 
 60 min.
60 min.
Věk: 
 7 +
7 +
Jazyk hry/pravidel: 
anglický
anglický
francouzsky
francouzsky
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 380,00 Kč
Dostupnost: Skladem
Akce

Kategorie: 
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 2-4
2-4
Doba hraní: 
 10 min.
10 min.
Věk: 
 3 +
3 +
Jazyk hry/pravidel: 
slovenský
slovenský
český
český
anglický
anglický
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Haba
Druh hry: 


Cena s DPH: 548,00 Kč
Cena s DPH: 609,00
Dostupnost: Skladem
Doprava zdarma
Nové

Kategorie: 
Novinky
Novinky
Hry pro náročné
Hry pro náročné
Počet hráčů: 
 2-4
2-4
Doba hraní: 
 30-45 min.
30-45 min.
Věk: 
 14 +
14 +
Jazyk hry/pravidel: 
anglický
anglický
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 2 726,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka
Nové

Je klidné ráno, nikde nikdo. Veverka hopká dolů po kmeni stromu. Hbitě popadne sušenku, která někomu upadla na chodník, a spěchá zpátky domů. Právě včas! Zrovna dorazil ...
Kategorie: 
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 2-5
2-5
Doba hraní: 
 20 min.
20 min.
Věk: 
 7 +
7 +
Jazyk hry/pravidel: 
český
český
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 431,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka
Nové

Kategorie: 
Novinky
Novinky
Hry pro náročné
Hry pro náročné
Počet hráčů: 
 1-3
1-3
Doba hraní: 
 90-120 min.
90-120 min.
Věk: 
 14 +
14 +
Jazyk hry/pravidel: 
český
český
Kooperační hra: 
Ano
Ano
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 1 910,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka
Nové

Staňte se hrdinou projektu obnovy korálových útesů a zachraňte oceány. EN: Reef Project
Kategorie: 
Rodinné hry
Rodinné hry
Hry pro náročné
Hry pro náročné
Počet hráčů: 
 1-4
1-4
Doba hraní: 
 45-90 min.
45-90 min.
Věk: 
 14 +
14 +
Jazyk hry/pravidel: 
český
český
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 1 196,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka

Rozmístěte chytře kočky z vašeho klanu a ulovte všechnu kořist. EN: Pocket Cats
Kategorie: 
Rodinné hry
Rodinné hry
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 2
2
Doba hraní: 
 15 min.
15 min.
Věk: 
 8 +
8 +
Jazyk hry/pravidel: 
český
český
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 380,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka
Nové

Kategorie: 
Novinky
Novinky
Rodinné hry
Rodinné hry
Počet hráčů: 
 2-4
2-4
Doba hraní: 
 30 min.
30 min.
Věk: 
 10 +
10 +
Jazyk hry/pravidel: 
český
český
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 558,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka

V Příští stanici Paříž se stáváte architekty pařížského metra. Vaším cílem je navrhnout efektivní síť linek, propojit ikonické památky a získat za svůj projekt ...
Kategorie: 
Novinky
Novinky
Rodinné hry
Rodinné hry
Počet hráčů: 
 1-4
1-4
Doba hraní: 
 25 min.
25 min.
Věk: 
 8 +
8 +
Jazyk hry/pravidel: 
slovenský
slovenský
český
český
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 431,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka

Kategorie: 
Novinky
Novinky
Rozšíření
Rozšíření
Počet hráčů: 
 1-4
1-4
Doba hraní: 
 45-90 min.
45-90 min.
Věk: 
 12 +
12 +
Jazyk hry/pravidel: 
anglický
anglický
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 370,00 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Nové

Čarodějnice! je rychlá, kartami řízená hra pro jednoho hráče, zasazená do fiktivního světa, v němž se postavíte do čela sabatu čarodějnic a kde je magie nezvratnou ...
Kategorie: 
Novinky
Novinky
Rodinné hry
Rodinné hry
Počet hráčů: 
 1
1
Doba hraní: 
 20-40 min.
20-40 min.
Věk: 
 10 +
10 +
Jazyk hry/pravidel: 
český
český
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 711,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka

Herní řada Access+ je speciálně přizpůsobena k podpoře nápravy kognitivních poruch.
Kategorie: 
Rodinné hry
Rodinné hry
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 1-4
1-4
Doba hraní: 
 15 min.
15 min.
Věk: 
 8 +
8 +
Jazyk hry/pravidel: 
slovenský
slovenský
český
český
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 609,00 Kč
Dostupnost: Na objednávku

Herní řada Access+ je speciálně přizpůsobena k podpoře nápravy kognitivních poruch.
Kategorie: 
Rodinné hry
Rodinné hry
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 1-4
1-4
Doba hraní: 
 10 min.
10 min.
Věk: 
 6 +
6 +
Jazyk hry/pravidel: 
slovenský
slovenský
český
český
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 609,00 Kč
Dostupnost: Na objednávku

Herní řada Access+ je speciálně přizpůsobena k podpoře nápravy kognitivních poruch.
Kategorie: 
Rodinné hry
Rodinné hry
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 1-4
1-4
Doba hraní: 
 20 min.
20 min.
Věk: 
 8 +
8 +
Jazyk hry/pravidel: 
slovenský
slovenský
český
český
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 609,00 Kč
Dostupnost: Na objednávku

Herní řada Access+ je speciálně přizpůsobena k podpoře nápravy kognitivních poruch.
Kategorie: 
Rodinné hry
Rodinné hry
Dětské hry
Dětské hry
Počet hráčů: 
 1-4
1-4
Doba hraní: 
 10 min.
10 min.
Věk: 
 6 +
6 +
Jazyk hry/pravidel: 
slovenský
slovenský
český
český
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 609,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka

Velkolepá šermířská karetní hra, ve které řešíte spory pomocí měkoučkých mečů.
Kategorie: 
Párty hry
Párty hry
Počet hráčů: 
 3-6
3-6
Doba hraní: 
 15 min.
15 min.
Věk: 
 7 +
7 +
Jazyk hry/pravidel: 
český
český
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 701,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka
Nové

Rozšíření společenské hry HeroGuest.
Kategorie: 
Novinky
Novinky
Rozšíření
Rozšíření
Počet hráčů: 
 2-5
2-5
Doba hraní: 
 30-120 min.
30-120 min.
Věk: 
 14 +
14 +
Jazyk hry/pravidel: 
anglický
anglický
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 1 349,00 Kč
Dostupnost: Předobjednávka
Doprava zdarma
Nové

Kategorie: 
Novinky
Novinky
Rozšíření
Rozšíření
Počet hráčů: 
 1-4
1-4
Doba hraní: 
 60-120 min.
60-120 min.
Věk: 
 12 +
12 +
Jazyk hry/pravidel: 
anglický
anglický
Kooperační hra: 
Ne
Ne
Vydavatel: 
Druh hry: 


Cena s DPH: 2 547,00 Kč
Dostupnost: Na objednávku

20 dalších
 1/175 >>

Filter
Dostupnost
Výrobce
 
  Al Gonzalez III
  Alexander Huemer
  Alexandre Emerit, Benoit Turpin
  Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Francesco Rugerfred Sedda
  Benjamin Leung
  Bill Eberle, Jack Kittredge, Peter Olotka, Greg Olotka, Jack Reda
  Charlie Mackin, Harry Mackin, Drew Tenenbaum
  Daniel Budacz, Piotr Krzystek, Łukasz Wrona
  Dann May, Stéphane Vachon
  Daryl Andrews, Morgan Dontanville
  David Thompson
  Davide Calza, Andrea Crespi
  Elie Ballas, Ben Kaplan, Elliot Tebele
  Evan Derrick, A. J. Porfirio
  Fedor 'Wuurzag', Dmitry Knorre, Sergey Machin
  Flo de Haan, Gerart de Haan, John Rodriguez, Francis Tresham
  Forrest-Pruzan Creative, Kami Mandell, Andrew Wolf
  Gavan Brown, Nate Chatellier, Manny Trembley
  Germán P. Millán
  Jacob Fryxelius, Nick Little, Sydney Engelsteinová
  James Kniffen
  Jay Cormier, Sen-Foong Lim
  Jeff Chin, Andrew Nerger
  Jesus Alvarez
  Jindřich Pavlásek, Petr Vojtěch
  Joe Hopkins
  John Clowdus
  Johnny O'Neal, Chris O'Neal, Christopher O'Neal
  Josh J. Carlson, Adam Carlson, Josh Wielgus
  Justin Kemppainen, Alexandar Ortloff, Michael Sanfilippo
  Kamil 'Sanex' Cieśla, Robert Plesowicz, Łukasz Włodarczyk
  Kasper Kjær Christiansen, Kåre Storgaard
  Lines J. Hutter, Morten Monrad Pedersen, David J. Studley
  Lukas Setzke, Martin Student, Verena Wiechens
  Malcolm Braff, Bruno Cathala, Sébastien Pauchon
  Marc Dür, Samuel Luterbacher
  Mark McLaughlin, Chris Vorder Bruegge
  Matt Leacock, Tom Lehmann
  Matthew Dunstan, Phil Walker-Harding, Ute Wielandt
  Muneyuki Yokouchi
  Nick Bentley, Dominic Crapuchettes, Ben Goldman, Brian O'Neill
  Nikki Valens
  Paolo Di Stefano, Gabriel Gendron
  Patrik Porkoláb Frigyes Schőberl Eszter Krisztina Sas
  Paul Toderas Mihnea Dragoman Jan Wagner
  Philippe Keyaerts, Andrew Capel, Alex Gurski, Bill
  R. Eric Reuss
  Raymond Edwards, Suzanne Goldberg, Gary Grady
  Richard Carter, Dave Williams (II), Mark Wootton
  Rémi Saunier, Nathalie Saunier
  Sébastien Dujardin, Xavier Georges, Alain Orban
  Toshiki Sato, Airu Sato
 4D Cityscape
 4play Games Inc.
 A. J. Porfirio
 ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
 ALBI
 Aaron Dill, John Kovaleski, Sean Sweigart
 Aaron Mesburne and Kevin Russ
 Acchittocca, Flaminia Brasini, Virginio Gigli, Stefano Luperto, Antonio Tinto
 Adam E. Daulton
 Adam Hill, Ben Pinchback, Matt Riddle
 Adam Kwapiński
 Adrian Abela, David Chircop
 Adrian Adamescu, Daryl Andrews
 Adrian Dinu
 Adrian Kerrihard
 Alain Orban
 Alain Rivollet & Gaetan Beaujannot
 Alan R. Moon
 Alban Viard
 Alena Sokolova, Vladimir Sokolov
 Alex Olteanu, Marco Portugal
 Alexandar Ortloff
 Alexandar and Ledha Guerovi
 Alexander Jerabek
 Alexander Peshkov, Ekaterina Pluzhnikovová, Martin N. Andersen
 Alexander Pfister
 Alexander Pfister, Andreas Pelikan
 Alexandra Ushana
 Alexis Allard
 Alexis Allard, Benoit Turpin
 Ananda Gupta, Jason Matthews
 Andrea Mainini, Bruno Cathala
 Andrea Mainini, Walter Obert, Alberto Vendramini
 Andreas Seyfarth
 Andreas Steding
 Andreas Steiger
 Andreas Wilde
 Andrew Bosley
 Andrew Fischer, Nathan I Hajek
 Andrew Haught
 Andrew Rader
 Andrzej Betkiewicz, Krzysztof Piskorski, Paweł Samborski, Marcin Świerkot
 Anna Bielak, Krzysztof Bielak
 Annick Lobet
 Antoine Bauza
 Antoine Bauza, John Grümph
 Antonin Boccara
 Antonin Merieux, Manuel Rozoy
 Arcane Tinmen ApS
 Arthur Viennot
 Asger Harding Granerud
 Asger Harding Granerud, Daniel Skjold Pedersen
 Ashwin Kamath, Clarence Simpson
 Aureliano Buonfino, Lorenzo Silva, Lorenzo Tucci Sorrentino
 Baptiste Derrez, Marc-Antoine Doyon
 Beau Beckett, Jeph Stahl
 Beer Challange
 Ben Cichoski, Daniel Mandel
 Ben Cichoski, Devin Low, Daniel Mandel
 Ben Hull
 Ben Pinchback, Matt Riddle
 Benjamin Schwer
 Benoit Bannier, Frédéric Guérard
 Bernd Eisenstein
 Blanchot & Gille-Naves & Polouchine
 Bonaparte
 Borderline Edition
 Brad Ross
 Brad Ross, Jim Winslow
 Brian Lewis, David McGregor & Marissa Misurová
 Brian Suhre
 Bruce Glassco
 Bruno Cathala
 Bruno Cathala, Johannes Goupy
 Bruno Cathala, Ludovic Maublanc
 Bruno Cathala, Sébastien Pauchon
 Bruno Cathala, Théo Rivière
 Bruno Faidutti
 Bruno Faidutti, Bruno Cathala
 Carl Chudyk
 Carl Van Ostrand, Jonny Pac, Drake Villareal
 Carlo Bortolini
 Carmen García Jiménez
 Catty & Fuhrer
 Chad Jensen
 Charles Chevallier, Thierry Denoual
 Charlie Bink
 Charlie Cleveland, Bruno Faidutti
 Chris Darsaklis
 Chris Handy
 Chris Scaffidi, Mike Young
 Chris Taylor
 Chris Zinsli, Suzanne Zinsli
 Chris a Johnny O’Neal
 Christian Marcussen
 Christian Martinez
 Christian T. Petersen
 Christophe Lebrun
 Chuck Seegert
 Clémentine Beauvais, Dave Neale
 Colby Dauch
 Cole Wehrle
 Connie Vogelmann
 Connor Wake
 Corey Konieczka
 Corey Konieczka, Nikki Valens
 Cory O'Brien, Elan Lee, Matthew Inman
 Craig Besinque
 Cyril Besnard, Loïc Chorvot, Alain Fondrille
 Cédrick Chaboussit
 D. Brad Talton, Jr.
 Dan Blanchett, Matt Hyra
 Dan Verssen
 Dane Beltrami
 Daniel Clark, Corey Konieczka, Adam Sadler, Kevin Wilson
 Daniel Piechnick
 Daniel Syrový
 Daniele Tascini
 Danny Devine
 Dany Mandel aa Ben Cichoski
 Dario Massarenti, Francesco Testini
 Darwin Castle & Robert Dougherty
 Dave Beck
 Dave Neale
 David Abelson, Alex Johns
 David Chircop
 David Cicurel
 David Cicurel, Wojciech Grajkowski
 David Franck, Laurent Escoffier
 David Short
 David Simide
 David Spada
 David Thompson & Trevor Benjamin
 Denisa Evarts
 Dennis Harmsen, Esmée Spaargaren
 Devin Low
 Didier Dincher, Frank Garibaldi
 Dino Toys
 Dirk Henn
 Djeco
 Dmitry Knorre, Sergey Machin
 Docrafts
 Domingo Cabrero, Carlos López, Santi Santisteban
 Dominic Crapuchettes, Dmitry Knorre, Sergey Machin
 Don Eskridge
 Donald Shults
 Donald X.Vaccarino
 Dummy Bear
 Ehsan Nazarzadeh
 Eilif Svensson, Kristian Amundsen Østby
 Eivind Vetlesen
 Elan Lee
 Elizabeth Hargrave
 Emanuele Briano
 Emely Brand, Lukas Brand
 Emerson Matsuuchi
 Emiliano Sciarra
 Ephraim Hertzano
 Eric B. Vogel
 Eric Barone, Cole Medeiros
 Eric M. Lang
 Eric M. Lang, A. Chiarvesio, F. R. Sedda
 Eric M. Lang, Andrea Chiarvesio
 Eugeni Castaño
 Evgeny Petrov
 Fabien Gridel, Yoann Levet
 Fabio Lopiano
 Feldherr
 Filip Głowacz
 Filip Miłuński
 Filip Neduk
 Flaminia Brasini, Virginio Gigli, Simone Luciani
 Florian Sirieix, Benoit Turpin
 Folded space
 Forest Brown, L. R. "Butch" Leeper, Jordan Weisman
 Fran Diaz
 Francesco Nepitello Marco Maggi Roberto Di Meglio
 Frank West
 Franz Couderc
 François Gandon
 François Romain
 Fred Serval
 Frederic Moyersoen
 Friedemann Friese
 Frédéric Guérard
 Frédéric Henry
 Funko
 Gabriel J. Cohn
 Galen Ciscell, Brent Dickman
 Games Workshop
 Gary Alaka, Rob Chew, Jon Kang
 Gary Arant, Justin Gary
 Gene Billingsley
 Gene Billingsley, Mitchell Land
 Geoff Engelstein, Mark Herman
 Geoffrey Wood
 George Dew
 George R. R. Martin
 Gerard Ascensi y Ferran Renalias
 Germain Winzenschtark
 German Tikhomirov
 Gil Hova
 Giulia Ghigini
 Giuseppe Cicero, Andrea Crespi
 Granna
 Grant Rodiek
 Grant Wylie, Mike Wylie
 Greg Loring-Albright
 Grzegorz Rejchtman
 Gunho Kim
 Gustaf Sundström
 Gérald Cattiaux, Jean-Louis Roubira
 HAPE
 Haakon Gaarder
 Haba
 Haim Shafir
 Hal Duncan, Ruth Veevers
 Harold Buchanan
 Hasbro
 Head Quarter Simulation Game Club
 Heinrich Meyer
 Helana Hope, Sen-Foong Lim, Jessey Wright
 Helge Meissner, Eilif Svensson, Anna Wermlund, Kristian Amundsen Østby
 Helge Ostertag a Jens Drögemüller
 Henri Pym
 Henrik Larsson, Kristian Amundsen Østby
 Henry Audubon
 Hermann Luttmann
 Hervé Lemaître
 Hisashi Hayashi
 Hjalmar Hach, Lorenzo Silva
 Hjalmar Hach, Luca Ricci, Lorenzo Silva
 Hoby Chou
 Holger Bösch
 Ian Brody
 Ian Brody
 Ignacy Trzewiczek
 Ignacy Trzewiczek, Mateusz Zaród
 Ikhwan Kwon
 Inka & Markus Brand
 Isaac Childres
 Isaac Vega, Jeffrey Joyce
 Isaias Vallejo
 Isra C., Shei S.
 Istvan Szauer
 Ivan Lashin
 Ivan Prat
 J.B. Howell, Michael Mihealsick
 Jackson Pope
 Jacob Fryxelius
 Jacob Jaskov
 Jacques Zeimet
 Jakub Poczęty, Przemysław Rymer, Ignacy Trzewiczek, Jakub Łapot
 James A. Wilson
 James Emmerson
 James Ernest
 James M. Hewitt, Sophie Williams
 Jamey Stegmaier
 Jamey Stegmaier, Alan Stone
 Jan Březina, Martin Hrabálek, Michal Požárek
 Janod
 Jarvín, oTTami
 Jason Glover
 Jason Hager, Darren Reckner
 Jason Matthews
 Jason Walden
 Jay Cormier, Graeme Jahns
 Jean-Christophe Bouvier
 Jean-Claude Pellin & Jens Merkl
 Jean-Louis Roubira
 Jeffrey D. Allers
 Jens Drogemuller & Helge Ostertag
 Jens Merkl, Ulrich Blum
 Jeppe Norsker
 Jeremy Stoltzfus
 Jeroen Doumen a Joris Wiersinga
 Jerry Hawthorne
 Jim Deacove
 Jindřich Pavlásek, Petr Vojtěch
 Joan Dufour, Benoit Turpin
 Joanna Kijanka
 Joanna Kijanka, Ignacy Trzewiczek
 Joe Carter
 Joel Finche
 Joel Finche
 Joel Gagnon & M.eve
 Joel Toppen
 Joey Vigour
 Johannes Goupy
 Johannes Krenner, Markus Slawitscheck
 Johannes Sich
 John Coveyou, Paul Salomon, Ian Zang
 John D. Clair
 John Goodenough, Robert Harris
 John Yianni
 Jon Perry
 Jonathan Algaze
 Jonathan Favre-Godal, Corentin Lebrat
 Jonathan Gilmour, Isaac Vega
 Jonny Pac Cantin
 Joost Das
 Jordan Goddard, Mandy Goddard
 Jordy Adan, John Brieger
 Jordy Adan, Marco Portugal
 Jose Ramón Palacios
 Josep Izquierdo, Martí Lucas
 Josh Cappel, Daryl Chow
 Josh Carlson, Adam Carlson
 Josh J. Carlson, Adam Carlson, Logan Giannini
 Josh J. Carlson, Adam Carlson, Logan Giannini, Josh Wielgus
 Josh Wood
 José Antonio Abascal
 Jules Messaud
 Julian Courtland-Smith
 Julie Ahern, Nick Blain, Will Donovan
 Jun Sasaki and Goro Sasaki
 Jurdic Manuro
 Jörg Domberger
 Kami Mandell, Andrew Wolf
 Kara Centell-Dunk, Nikki Valens
 Karol Borsuk
 Kasper Lapp
 Katka Akáčová
 Kaya Myiano
 Keith Matejka
 Ken Gruhl, Marco Portugal
 Kevin Bertram
 Kevin Hamano
 Kevin Lanzing
 Kevin Riley
 Kevin Russ
 Klaus Kreowski
 Klaus Teuber
 Klaus Teuber, Benjamin Teuber
 Klaus-Jürgen Wrede
 Klaus-Jürgen Wrede, Ralf zur Linde
 Klemens Kalicki
 Koota Yamada
 Kota Nakayama
 Kresky
 Kris Van Beurden
 Kristian Fosh
 Krzysztof Piskorski, Marcin Świerko
 Ladislav Mareš
 Lea Fröhlich
 Leandro Pires
 Leo Colovini
 Leona Pospíšilová
 Liesbeth Bos, Anja Dreier- Brückner
 Lolo González
 Lorenzo Silva, Andrea Crespi, Stefano Castelli
 Loris Games
 Los Rodriguez
 Luc Rémond
 Luca Cammisa
 Ludovic Maublanc
 Ludovic Roudy, Bruno Sautter
 Luka Krleža
 Lukas Zach a Michael Palm
 Lukasz Woźniak
 Luke Laurie
 MINDOK s.r.o.
 MJ Newman, Jeremy Zwirn
 Mac Gerdts
 Maciej Drewing, Krzysztof Głośnicki
 Madeleine Adams, Joseph N Adams
 Malachi Ray Rempen
 Malachi Ray Rempen, John Velgus
 Mandy Henning, Melissa Limes
 Manny Vega
 Manu Palau
 Manuel Rozoy
 Marbushka
 Marc André
 Marc Paquien
 Marcin Świerkot
 Marco Teubner
 Maria Blasco Arnandis, Enrique Blasco
 Marie & Wilfried Fort
 Mark Herman
 Mark Simonitch
 Mark Simonitch, Jaro Andruszkiewicz
 Mark Tuck
 Marsha J. Falco
 Martin Nedergaard Andersen
 Martin Wallace
 Martino Chiacchiera
 Martino Chiacchiera & Silvano Sorrentino
 Martino Chiacchiera, Michele Piccolini
 Mary Flanagan, Max Seidman
 Masaki Suga
 Mat Hart, Sherwin Matthews, Jamie Perkins
 Mathias Spaan a Henrik Havighorst
 Mathias Wigge
 Mathilde Malburet, Roméo Hennion, Thibaut Kraeber
 Matt Calkins
 Matt Eklund
 Matt Hyra, Alexandr Ushan, Dekan Wheeler
 Matt Leacock
 Matt Riddle, Ben Pinchback
 Matthew Burns
 Matthew Dunstan
 Matthew Dunstan, Brett J. Gilbert
 Matthew Dunstan, Phil Walker-Harding
 Matthew Inman, Elan Lee, Brian S. Spence
 Matthew O'Malley, Ben Rosset
 Matthias Cramer
 Matúš Kotry
 Maureen Hiron
 Max J. Kobbert
 Maxime Rambourg, Théo Rivière
 Maxime Tardif
 Maximilian Maria Thiel
 Maël, Florian Fay
 Michael Adams, William Foster, Eric Foster, Alex Foster
 Michael Keller, Andreas
 Michael Kiesling
 Michael Kiesling, Wolfgang Kramer
 Michael Menzel
 Michael Palm, Lukas Zach
 Michael Rinella
 Michael Sands
 Michael Shinall, Eric M. Lang
 Michael Tummelhofer
 Michal Ekrt
 Michal Mikeš, Jan Soukal, Adam Spanel
 Michal Peichl
 Michał Gołębiowski, Filip Miłuński
 Michał Oracz
 Michał Oracz, Jakub Wiśniewski
 Miguel Marqués
 Mike Bertucelli
 Mike Elliott
 Mike Gnade
 Mike Nagel
 Mike Selinker, Liz Spain, Skylar Woodies
 Mohamed Al Qadi
 Molly Johnson, Robert Melvin, Aaron Mesburne, Kevin Russ, Shawn Stankewich
 Molly Johnson, Robert Melvin, Shawn Stankewich
 Moritz Dressler
 Mín & Elwen
 Nao Shimamura
 Nate French
 Nate French, MJ Newman
 Nathan I. Hajek, Grace Holdinghaus
 Nick Brachmann, Patrick Leder, Cole Wehrle, Joshua Yearsley
 Nick Conley, Isaac Vega
 Nick Karp
 Nick Little, Will Sobel
 Nicolas Jarry, Fabien Vincourt
 Nicolas Robert
 Nigel Buckle, Dávid Turczi
 Niklas Gestrin, Markus Tangring
 Nils Nilson
 Noris Spiele
 Olda Rejl
 Ole Steiness
 Oleksandr Nevskiy
 Oleksandr Nevskiy, Oleg Sidorenko
 Oliver Kiley
 Olivier Cipière
 Olivier Mahy
 Ondra Cigánek, Ivan Dostál, Olda Rejl
 Ondrej Sova - Nero
 Otavius
 PIATNIK PRAHA s.r.o.
 Pablo Céspedes, Víctor Hugo Cisternas
 Paco Yanez
 Paladin
 Paolo Mori
 Pascal Ribrault
 Pascale Brassard, Etienne Dubois-Roy
 Patrick Rauland
 Paul D. Allen, James Faulkner
 Paul Dennen
 Paul Salomon
 Paweł Nowak-Reitz
 Peer Sylvester
 Peter B. Hoffgaard
 Peter C. Hayward
 Peter Keyaerts
 Peter Langkjær Møller
 Peter Lee, Rodney Thompson
 Peter McPherson
 Peter Prinz
 Peter Sarrett
 Peter Scholtz
 Petr Mikša, Roman Hladík
 Petr Vojtěch
 Petr Vojtěch, Jindřich Pavlásek, Jakub Muřín
 Phil Eklund
 Phil Eklund, Justin Grey
 Phil Walker-Harding
 Phil Yates
 Philip duBarry
 Philippe Proux
 Philippe des Pallières
 Philippe des Pallières, Hervé Marly
 Pierrot
 Pim Thunborg
 Prospero Hall
 Prospero Hall, Michael Mulvihill
 Przemek Wojtkowiak
 Przemysław Fornal, Adam Kwapiński
 Przemysław Rymer, Ignacy Trzewiczek, Jakub Łapot
 R.Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Rao
 REXhry
 Ramy Badie
 Randall Bart, Tory Niemann
 Randy Flynn
 Raphael Guiton, Jean - Baptiste Lullien a Nicolas Raoult
 Reiner Knizia
 Remo Conzadori, Marco Pranzo
 Richard Amann, Viktor Peter, Dávid Turczi
 Richard Borg
 Richard Garfield
 Richard Garfield
 Richard Launius, Brandon Perdue
 Richard Launiuse & Kevin Wilson
 Richard Lawton
 Richard Polle & Bernhard Weber
 Richard Sivél
 Richi Haarhoff
 Rob Daviau, Eric M. Lang
 Rob Daviau, Justin D. Jacobson
 Rob Daviou
 Robert DeLeskie
 Robert Dougherty, Darwin Kastle
 Roberta Taylor
 Roberto Di Meglio
 Roberto Fraga
 Roberto Pisonero Trapote
 Rodney Thompson
 Rodolphe Massé
 Rodrigo Rego
 Roger Tankersley, David Thompson
 Romain Caterdjian
 Romain Caterdjian, Théo Rivière
 Romain Chastan
 Roman Pelek
 Roméo Hennion
 Roméo Hennion, Arnaud Boutle
 Roméo Hennion, Jade Mosch
 Ron Gonzalo García
 Rory O'Connor
 Rudy Priecinsky
 Ryan Hendrickson, Reiner Stockhausen
 Ryan Lambert, Adam Rehberg
 Ryan Laukat
 Régis Bonnessée
 Rüdiger Dorn
 Saashi
 Sandy Petersen
 Sawyer West
 Schmidt
 Scott Almes
 Scott Brady
 Scott Frisco, Steven Strumpf
 Scott Houser
 Scott Rogers (II)
 Sean Fletcher
 Sebastian Bleasdale
 Sebastien Duverger Nedellec, Paul Halter, Guillaume Montiage
 Seiji Kanai
 Serge Laget
 Sergey Minevich
 Seth Jaffee
 Shem Phillips
 Shem Phillips, S J Macdonald
 Shimpei Sato
 Simone Luciani, Daniele Tascini
 Simone Luciani, Nestore Mangone
 Skaff Elias, Richard Garfield, Marvin Hegen, Christian Kudahl
 Smart Games
 Stan Kordonskiy
 Stefan Bauer
 Stefan Dorra
 Stefan Feld
 Stefan Kloß
 Stefan Risthaus
 Steffen Benndorf
 Steffen Bogen
 Steve Jackson
 Steve Mathers
 Steven Aramini, Danny Devine, Paul Kluka
 Stevo Torres
 Stragoo
 Strom MFG
 Stuart Tonge
 Stéphane Anquetil
 Susan McKinley Ross
 Suzanne Goldberg, Gary Grady, Jérôme Ropert
 Sydney Engelstein, Nick Little (I), Kevin Riley
 Sylvain Lasjuilliarias
 Szymon Maliński, Adrian Orzechowski, Marcin Łączyń
 Sébastien Pauchon
 T. Alex Davis, Ryan Laukat
 T. C. Petty III
 TLAMA Games
 Takashi Saito
 Tangi Tabuteau
 Ted Alspach
 Thibaud de la Touanne, Fabrice Lamidey, Manuel Rozoy
 Thierry Denoual
 Thomas Dagenais-Lespérance
 Thomas Dupont
 Thomas Dupont, Arnaud Ladagnous
 Thomas Jansen
 Thomas Lehmann
 Thomas Sing
 Thomas Vuarchex & Pierrick Yakovenko
 Théo Rivière
 Tim Armstrong
 Tim Eisner
 Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss
 Tim Rogasch
 Timothée Decroix
 Tom Cleaver
 Tom Lehmann
 Tommaso Battista, Simone Luciani
 Tomáš Uhlíř
 Toni GO
 Tony Fanchi
 Touko Tahkokallio
 Trevor Benjamin, Brett J. Gilbert
 Trevor Benjamin, David Thompson
 Trevor Benjamin, David Thompson
 Trevor Benjamin, Roger Tankersley, David Thompson (I)
 Ulrich Blum
 Ultra PRO
 Unai Rubio
 Uwe Rosenberg
 Vangelis Bagiartakis, Varnavas Timotheou
 Viktor Kobilke, Alexander Pfister
 Virginia Charves
 Virginio Gigli, Simone Luciani
 Vital Lacerda
 Vital Lacerda, João Quintela Martins
 Vlaada Chvatil
 Vladimír Suchý
 Vladimír Suchý, Raúl Fernández Aparicio
 Wei-Hwa Huang & Tom Lehmann
 Weronika Spyra, Ignacy Trzewiczek
 Wilfried & Marie Fort
 Wilfried a Marie Fort
 Wim Goossens
 Wolfgang Kramer
 Wolfgang Kramer, Michael Kiesling
 Wolfgang Riedl
 Wolfgang Warsch
 Wray Ferrell, Brad Johnson (I)
 Xavier Georges
 Yasushi Nakaguro
 Yoann Levet
 Yohan Goh
 Zack Mader, Jason Viddal
 Zakir Jafry
 Zé Mendes
 Zé Mendes
 v-cube
 Éric Dubus, Olivier Melison
 Łukasz M. Pogoda
 Štěpán Peterka
 Štěpán Štefánik
Kategorie
 Novinky
 Hry v akci
 Rodinné hry
 Dětské hry
 Párty hry
 Hry pro náročné
 Rozšíření
 Puzzle
 Doplňky
Počet hráčů
 
Doba hraní
 
Věk
 
Jazyk hry/pravidel
 slovenský
 český
 anglický
 německý
 španěslky
 italsky
 polsky
 francouzsky
 
Kooperační hra
 Ano
 Ne
Vydavatel
 2F-Spiele
 25th Century Games
 
 4D Cityscape
 4Dados
 Academy Games
 
 ADC Blackfire Entertainment GmbH
 ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
 AEG
 
 Afinode s.r.o.
 ALBI
 Alderac Entertainment Group
 
 Alley Cat Games
 Allplay
 Alta Magica
 Ankama
 Aporta Games
 Arcane Tinmen ApS
 Arcane Wonders
 Ares Games
 Archona Games
 
 
 
 Asmodee
 
 Avalon Hill
 
 Bad Comet
 Beer challange
 Bezier Games
 Big Fun Republic
 
 Board&Dice
 BoardBros s.r.o.
 Bonaparte
 
 Breaking Games
 Broken Token
 Brotherwise games
 Burnt Island Games
 
 Capstone games
 Card bards
 
 Cartonboxes
 Catalyst Game Labs
 
 
 
 Cephalofair Games
 CMYK
 Cogito ergo Meeple
 Compass Games
 
 Cool Mini Or Not
 Corfix
 Cranio Creations
 
 Crowd Games
 Cryptozoic Entertainment
 Czech Games Edition
 Daily Magic Games
 Dan Verssen Games (DVG)
 Days of wonder
 Dead Alive Games
 Deep Water Games
 Devir Games
 
 Difuzed
 DinoToys
 Dire Wolf
 
 Djeco
 dlp games
 
 Draco Ideas
 Drinkopoly.com
 
 Earthborne Games
 Eggert Spiele
 
 Elf Creek Games
 Exploding kittens LLC.
 FANTASMAGORIA
 Fantasy Flight Games
 
 Feuerland Spiele
 
 Folded Space
 Formal Ferret Games
 Fort Circle Games
 Fox in the box
 FryxGames
 FunForge
 Funko
 
 Gale Force Nine
 Game Brewer
 Gamegenic
 Gamelyn Games
 Games Workshop
 
 Garphill Games
 
 Genius Games
 Giochix
 Gigamic
 GMT Games
 Good Games Publishing
 Goodman Games
 Granna
 Greater Than Games
 GreenBrier Games
 Haba
 HAPE
 Hasbro
 Hegemonic Project Games
 Histogame
 
 Holy Grail Games
 Horrible Guild
 Hras
 Hub Games
 HUCH! & friends
 
 Chessex
 ICE Makes
 
 Indie Boards and Cards
 
 Iello
 Ion game design
 Incredible Dream Studios
 Iron games
 Janod
 
 
 
 Key Card Games
 Kayenta Games
 Keymaster games
 
 Kosmos
 
 Laserox
 
 Leder Games
 
 
 Libellud
 Lookout Games
 Looping Games
 Loris Games
 
 LudiCreations
 Ludonaute
 Ludonova
 Ludopolis
 MaDe
 Mantic Games
 Marbushka
 Matagot
 Mattel
 Mayday Games
 Mayfair Games
 Megacorpin Games
 Mentha Designs
 Mercury Games
 Metallic Dice Games
 MIDU Games
 MINDOK s.r.o.
 
 Modiphius Entertainment
 Mondo Games
 Multiman Publishing
 
 Mighty Boards
 Nerdlab
 Nightingale Games
 North Star Games
 
 
 Nuts! Publishing
 Oink Games
 Old Dawg
 OOMM Games
 Open Owl Studios
 Osprey Games
 Ostia Spiele
 Otavius
 Paladone
 Pandasaurus Games
 PD-Verlag
 Pearl Games
 
 Perplext
 Phalanx Games
 PIATNIK PRAHA s.r.o.
 Pine Box Entertainment
 Plague Island Games
 Plaid Hat Games
 Plan B Games
 Pokemon
 Portal Games
 PostCurious
 PudKat Games
 
 Pygmalion
 Q-Workshop
 Off the Page Games
 
 Ravensburger
 R&R Games
 Rebel
 
 
 
 Renegade Game Studios
 Repos Production
 Restoration Games
 
 RexHry.cz
 Rio Grand Games
 
 RBM Design Studio
 Rock Manor Games
 Roxley Games
 
 Salt & Pepper Games
 Sand Castle Games
 
 Sierra Madre Games
 Sinister Fish Games
 
 SlugFest Games
 Smiling Monster Games
 Smirk & Laughter Games
 Sophisticated Cerberus Games
 
 Space Cowboys
 Sparkworks
 Space Cowboys
 
 Spielmaterial.de
 Spite House Studios
 Splotter spellen
 
 Starling Games
 Steamforged Games
 Stonemaier Games
 Stragoo
 Stronghold Games
 
 
 Tasty Minstrel Games
 Tau Leader Games
 Teddies
 TeeTurtle
 The Noble Collection France
 
 
 
 Thunderworks Games
 Titan Forge Games
 Tlama games
 Tranjis games
 
 
 Ultra Pro
 Underdog Games
 Upper Deck
 USAopoly
 
 
 
 Xzone
 
 Vesuvius Media
 White Wizard Games
 
 Wizards of the Coast
 Wizkids
 
 Z-Man Games
 Zacatrus
 
 
Druh hry
 párty
 pro dva
 středověk
 strategie
 postřeh
 šikovnost
 
 action selection
 Adepta Sororitas
 aplikace
 area control
 Astra Militarum
 asymetrická
 Aukcia
 Avengers
 Blood Bowl
 bluffing
 bojové
 
 
 
 civilizace
 comics
 spolupráce
 deckbuilding
 detektivní
 dinosauři
 diplomacie
 
 Divoký západ
 dixit
 dobble
 dobrodružné
 doplňky
 Dražba
 Dungeons & Dragons
 
 ekonomická
 fantasy
 fantazie
 Barvy
 Film
 Fortnite
 Frozen
 Funko POP!
 Lovecraft
 Haba
 Harry Potter
 historie
 hlavolam
 horor
 hra o trůny
 hry na cesty
 hra roku CZ
 hra v plechovce
 Chaos Space Marines
 Inserty a organizéry
 Japonsko
 jemná motorika
 karetní
 kostková
 kreslení
 
 Legacy
 legendary
 logická
 Lumineth Realm-Lords
 Marvel
 mensa select
 Mini hra
 miniatury
 munchkin
 Obaly na karty
 Orruk Warclans
 osadníci z katanu
 paměť
 pán prstenů
 Papír a tužka
 Playmat
 poker
 politika
 postapokalypsa
 sólo mód
 pro dospělé
 preteky
 příšerky
 
 puzzle
 real time
 role play
 Roll and Write
 Mluvení
 pohádková
 rozšíření
 sci-fi
 Set collection
 simulace
 Skrytý pohyb
 slovenský produkt
 Slovní
 Space Marines
 spiel des jahres
 Star trek
 star wars
 Star Wars Unlimited
 Starovek
 
 Stormcast Eternals
 storytelling
 Sport
 T'au Empire
 
 tile placement
 týmy
 tv series
 Únikovka
 Vedomostní
 Mnoho hráčů
 Vesmír
 
 válka
 vzdělávací
 Warhammer 40,000
 warhammer
 Warhammer Age of Sigmar
 Warhammer Underworlds
 Worker placement
 zombie
 zvířata
 
 abstraktná
 dedukce
 Aeons end
 budovatelská
 klasická hra
 příběhová
 Hra na ven
 Kill Team
 flip and write (otoč a píš)
 Aeldari
 kreativita
 Push Your Luck
 dočasné tetovačky
 
 Hand management
 
 100 dílků
 1000 dílků
 Rubikova kostka
 3x3x3
 Scénáře/Kampaně/Mise
 Piráti
Cena s DPH
 
Vynulovat filtr
X

Kontakty
LUDOPOLIS
Ludopolis, s.r.o., Jégého 14
821 08 Bratislava
Slovenská Republika

Kamenná prodejna:
Bratislava, Seberíniho 14 (OC Kocka)

IČO: 47619431
DIČ: 2024029755
IČ DPH: SK 2024029755

© Všechna práva vyhrazena - www.ludopolis.sk
Tvorba web stránokKontakty
LUDOPOLIS
Ludopolis, s.r.o., Jégého 14
821 08 Bratislava
Slovenská Republika

Kamenná prodejna:
Bratislava, Seberíniho 14 (OC Kocka)

IČO: 47619431
DIČ: 2024029755
IČ DPH: SK 2024029755

© Všechna práva vyhrazena - www.ludopolis.sk
Tvorba web stránok


Nastavení souborů cookies
Pro fungování naší webové stránky používáme nezbytné cookies (essential cookies) umožňující realizovat základní funkcionality webové stránky. Tyto cookies můžete zakázat změnou nastavení Vašeho internetového prohlížeče, což však může ovlivnit fungování webové stránky. Rádi bychom také využívali dobrovolných cookies (non-essential), které nám pomohou zlepšit fungování naší webové stránky. Pro jejich povolení prosím odklikněte souhlas.
Ochrana osobních údajů  |  Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit Odmítnout
<Zpět
Podrobné nastavení cookies
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí stránky a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Svůj souhlas pro každou kategorii můžete kdykoli změnit.
<Nezbytné cookies
 
Technické soubory cookies jsou nezbytné pro správné fungování naší webové stránky. Ty se využívají zejména k uchovávání Vašich produktů v košíku, zobrazování oblíbených výrobků, nastavení Vašich preferencí a nákupního procesu. Pro využívání technických cookies nepožadujeme Váš souhlas, ale zpracováváme je na základě našeho oprávněného zájmu. Váš prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval nebo Vás upozorňoval na takové soubory. V takovém případě však nemusí některé části naší webové stránky správně fungovat.
<Analytické cookies
 
Analytické cookies nám umožňují měření výkonu a počet návštěv naší webové stránky.
<Marketingové cookies
 
Marketingové cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro přizpůsobení zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly co nejzajímavější.
Povolit všechny Povolit zvolené Odmítnout
Uložit Odmítnout